Ubytování

Pokud hledáte místo, kde  ráno Vás vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám. Kam oko dohlédne z oken, spatří matičku přírodu ve vší svojí síle. A zelená přece uklidňuje... je potřeba občas zpomalit v životě, abychom pak zase mohli nabrat tempo doby (a dneska je pěkně pekelné...)

 


Žlutý pokoj

Zelený pokoj

Pokoj Máchy a Káchy


Pepinky apartmán

Hvězdný apartmán

Andělský apartmán

Měsíční apartmán

Edíkovo studio

Eko room

Červený apartmán

Farmářský pokoj

Slunečný pokoj

Pokoj Zetor

Františkův pokoj
 

 

Apartmány se náchází v samostatném objektu, který je součástí farmy. V přízemí je společenská místnost, popř. prostory pro pořádání seminářů a dalších setkání. V prvním patře jsou jednotlivé apartmány a také další společenská místnost s velkým dětským koutkem.

V celém areálu farmy je wifi signál. Vzhledem k tomu, že na farmě
chováme koně, je možno se domluvit na svezení na koni, případně na
vyjížďku. 

U nás se pořádně vyřádí děti a rodiče si odpočinou
Nejen, že se nemusíte bát, že by dítko vyběhlo někam na ulici (jsme na samotě u lesa), ale přímo na farmě máme pro děti velké zázemí. Velká trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště a v létě bazén pro menší děti a protože jsme ve mlýně, můžete se podle libosti taky vykoupat v našem rybníčku, který je hned vedle farmy nebo se třeba jenom povozit, či nechat pohoupat na lodičce v rybníčku.

Vaše děti uvidí spoustu zvířátek, která bydlí na farmě a pokud budete
chtít zažít zemědělství na vlastní kůži, můžeme se individuálně
domluvit, čeho byste se chtěli zúčastnit.

 

Na farmě máme dále dílenské prostory pro výrobu keramiky a věcí ze dřeva.Nabízíme také možnost si vlastní výrobky vytvořit (vytočit, vyřezat, namalovat, "uhňácat").

 Kyprův mlýn v Knínicích hodnocení