Ubytování

Pokud hledáte místo, kde  ráno Vás vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám. Kam oko dohlédne z oken, spatří matičku přírodu ve vší svojí síle. A zelená přece uklidňuje... je potřeba občas zpomalit v životě, abychom pak zase mohli nabrat tempo doby (a dneska je pěkně pekelné...)

 


Žlutý pokoj

Zelený pokoj

Dřevěný pokoj


Pepinky apartmán

Hvězdný apartmán

Andělský apartmán

Měsíční apartmán

Edíkovo studio

Eko room

Červený apartmán
 

 

Apartmány se náchází v samostatném objektu, který je součástí farmy. V přízemí je společenská místnost, popř. prostory pro pořádání seminářů a dalších setkání. V prvním patře jsou jednotlivé apartmány a také další společenská místnost s velkým dětským koutkem.

V celém areálu farmy je wifi signál. Vzhledem k tomu, že na farmě
chováme koně, je možno se domluvit na svezení na koni, případně na
vyjížďku. 

U nás se pořádně vyřádí děti a rodiče si odpočinou
Nejen, že se nemusíte bát, že by dítko vyběhlo někam na ulici (jsme na samotě u lesa), ale přímo na farmě máme pro děti velké zázemí. Velká trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště a v létě bazén pro menší děti a protože jsme ve mlýně, můžete se podle libosti taky vykoupat v našem rybníčku, který je hned vedle farmy nebo se třeba jenom povozit, či nechat pohoupat na lodičce v rybníčku.

Vaše děti uvidí spoustu zvířátek, která bydlí na farmě a pokud budete
chtít zažít zemědělství na vlastní kůži, můžeme se individuálně
domluvit, čeho byste se chtěli zúčastnit.

 

Na farmě máme dále dílenské prostory pro výrobu keramiky a věcí ze dřeva.Nabízíme také možnost si vlastní výrobky vytvořit (vytočit, vyřezat, namalovat, "uhňácat").

 Rezervace

Kyprův mlýn v Knínicích hodnocení